TELLI MEIE
UUDISKIRI, ET SAADA
OSA VIIMASTEST
UUDISTEST

Uued korterid Maardus
Ringi tn. 64a/1

TUTVUSTUS

Ringikodu on uusarendus, kus on kaks  22 korteriga maja, ehk kaks kaasaegset 4 korruselist kompaktset elamut Maardu keskuses. Hoonetes on 1-3 toalised uued korterid. Kõikidel korteritel on läbimõeldud planeering ning iga korteri juurde kuulub ka rõdu. Elamispinna juurde saab soetada parkimiskoha turvalises privaatses parklas ning panipaiga esimesel korrusel.

Ringikodu hinna ja kvaliteedi suhe on väga kõrge. Siin saate osta 3 toalise korteri sama hinnaga, mis maksavad 2 toalised uued korterid Lasnamäel.

Ringikodu
on perekeskne

Arenduse õueala loob elanikele võimalused puhkamiseks ja vaba aja veetmiseks, hoovis on ka lastele mõeldud arendav mänguväljak.

Maardu Gümnaasium ning ujulaga spordikompleks asuvad kohe Ringikodu kõrval. Lasteaed on kõigest 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Maardu kirik jääb ringikodust 250 meetri kaugusele. Samavõrd lähedal on ka suuremad toidupoed.

Kõik eluks vajalik on mugavalt käeulatuses

Ringikodu esimese hoone
planeeritud valmimisaeg
on kevad 2018

Korterite müük algas oktoobris 2017, II hoone müüki alustame veebruaris 2018

ASUKOHT

Autosõit Tallinna piirilt Lasnamäelt Maardusse võtab aega 15 minutit. Maardust Tallinna südalinna jõuate 30 minutiga, ehk sama kiiresti kui Pääskülast või Viimsist startides. Ringikodu uusarendus pakub teile Tallinna kesklinnast kõigest poole tunni kaugusel asuvat parima hinna ja kvaliteedi suhtega uut korterit!

Elukeskkond

Maardus ning Ringikodu ümbruses on palju rohelust. Siin on vaikne ning turvaline elukeskkond. Võrdlemisi lähedal asuvad nii meri kui Maardu järv. Ringikodu on ideaalne asukoht inimesele, kes soovib asuda “elu keskel” kuid kes samal ajal hindab looduse lähedust.

Maardusse pääseb mugavalt ka ühistranspordiga. Bussid (100, 101, 203, 209, 210, 221, 285, 286, 288) väljuvad regulaarselt Tallinna kesklinnast. Maardu “Nurga” bussipeatus jääb Ringikodust 300 meetri kaugusele.

SISEVIIMISTLUS

Ringi 64 korterites on suurepärased ruumilahendused, modernne disain ning kaasaegne ja kvaliteetne siseviimistlus.